درمان افسردگی

تقریبا بعید است که افسردگی به خودی خود از بین برود.

درمان افسردگی ترکیبی از روش‌های مختلف است که بر اساس شدت اختلال و سایر شرایط تعیین می‌شود. هر فردی باید درمان مناسب خود را پیدا کند.

فقط به این دلیل که نشان داده شده است که یک درمان از نظر علمی موثر است، به این معنی نیست که برای همه افراد به یک اندازه خوب عمل می‌کند.

درمان تخصصی «ویژه هر فرد» با هوش مصنوعی

پکیج تشخیصی-درمانی Vivum با استفاده از فناوری تحریک الکتریکی مغز CES مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا FDA و بر اساس نقشه مغزی QEEG فرد و با استفاده از هوش مصنوعی از یک شکل موج الکتریکی منحصر به فرد و ثبت‌شده مخصوص هر مراجع برای درمان اختلالات استفاده می‌کند. بر خلاف شوک الکتریکی ECT، این روش غیرتهاجمی و بدون جراحی و درد است. درمان تنها ۲۰ دقیقه تا یک ساعت در روز طول می‌کشد.

مراجعین ما چه می‌گویند؟

باتشکر فراوان از تیم دلسوز و مهربون. از وقتی که نوروتراپی رو شروع کردم واقعا واقعا حالم روحیم خیلی تغییر کرده. فکرهای منفی، کم خوابی، یادآوری گذشته های تلخ، پر خوریهای عصبی، زود رنجی و … از وجودم رفته، و سلام باتشکر فراوان از تیم دلسوز و مهربون. از وقتی که نوروتراپی رو شروع کردم واقعا واقعا حالم روحیم خیلی تغییر کرده. فکرهای منفی، کم خوابی، یادآوری گذشته های تلخ، پر خوریهای عصبی، زود رنجی و … از وجودم رفته، و انرژی ام خیلی بیشتر شده. اوایل قصد داشتم اینکه تحت درمانم رو پنهان کنم ولی از بس حالم خوب شده دلم نیومد به دوستان عزیزم معرفی نکنم این درمان جدید رو. همیشه آرزو میکنم حال روحی همه عالی باشه.
روزهای خیلی سخت و بدی رو داشتم و کلا از زندگی ناامید شده بودم. همسرم بعد از فوت مادرشون به هم ریخته بودند و اصلا حال خوبی نداشتند، یعنی کلا یک آدم روانی شده بودند که تا صبح بیدار و بی قرار بودند. زندگی برای ما خیلی سخت شده بود تا اینکه از طریق یکی از دوستان که خیلی از درمانشون راضی بودند با مجموعه Good Vibes آشنا شدیم. واقعا این مجموعه و همکارانشون کمک بسیار زیادی به من و همسرم کردند و ما بعد از دو جلسه درمان با Vivum واقعا به آرامش رسیدیم. هم خودم که به خاطر این آشفتگی ها دچار اضطراب و افسردگی شده بودم و هم همسرم که واقعا آرامش خودشون رو به دست آوردند. واقعا از این مجموعه عالی، جوان و با استعداد کمال تشکر را دارم.
سلام. من نزدیک ده سال هم روان درمانی و هم دارودرمانی انجام می‌دادم ولی تغییر قابل ملاحظه‌ای در حالم و طرز فکر و نگرشم ایجاد نشده بود. به توصیه یکی از دوستان که خودشون هم با سیستم Vivum درمان شده بودن مراجعه کردم. جلسات اول همه چی گنگ و مبهم بود و انگار دنیای دیگه ای در حال شکل گیری بود برای من. پروسه درمان به گونه ای بود که یه ذره اولش حتی حالمم بد کرد بخاطر اینکه انگار یه سری حقایق رو تازه داشتم میفهمیدم. این حالت گیجی بعد از مدتی تموم شد و به جاش حال خوب اومد، چیزی که مدت ها افسردگی داشتم و تجربش نکرده بودم. انگار اثر خاطرات بد و گذشته ها خیلی کم شدن، خوابم و بیداریم خیلی رنگ آرامش گرفت و بیشتر زمان حال و آینده برام مهم شدن. تجربه عجیب و نابی بود، دست همه تیمی که زحمت کشیدن این سیستم رو طراحی کردن درد نکنه چون واقعا کارشون مثل حیات بخشیدن بود.
Previous
Next

درخواست نوبت ویزیت

شماره کلینیک:

۰۲۱ ۹۱۶ ۹۴ ۹۱۵

۱۰ صبح الی ۸ شب

واتس‌اپ کلینیک:

© Good Vibes Soutions - All rights reserved